Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Konkurs „Zwinny Rzeszów”. Do wygrania m.in. hulajnoga elektryczna. Możesz ją zdobyć, jeśli przez pięć dni uda ci się poruszać po Rzeszowie bez auta i udokumentujesz to w mediach społecznościowych. 

Konkurs „Zwinny Rzeszów” organizowany jest przez Stowarzyszenie Ekoskop oraz firmę Electricall. Po wypełnieniu formularza, od 5 lub 12 czerwca wystarczy przez pięć dni publikować na Facebooku lub Instagramie posty (jeden dziennie) dokumentujące poruszanie się po Rzeszowie bez samochodu.

We wpisie (film lub zdjęcie) powinna znaleźć się formułka: Dzień x wyzwania „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie”, gdzie „x” powinno być zastąpione kolejno numerem dnia wyzwania. Rozwinięcie opisu jest dowolne, bardzo ważne jest pozyskiwanie jak największej liczby reakcji i komentarzy. Niedozwolone jest jednak zdobywanie ich odpłatnie.

Głosy zostaną zliczone do 20 czerwca, a wielki finał zaplanowano na 23 czerwca. Nagrody przewidziano dla zdobywców pierwszych pięciu miejsc. Zwycięzca otrzyma hulajnogę elektryczną Frugal CYBER, torbę na kierownicę i alarm na pilota (nagroda warta 2800 zł).

Zdobywca drugiego miejsca będzie mógł wypożyczyć elektryczny moto-cross marki Surron na 7 dni lub elektryczną hulajnogę / elektrycznego skutera na 30 dni (nagroda warta 1400 zł). Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest wypożyczenie e-moto-crossa Surron na 3 dni lub wypożyczenie e-hulajnogi / e-skutera na 14 dni (nagroda warta 700 zł). 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nagrodą za zajęcie czwartego i piątego miejsca jest wypożyczenie e-hulajnogi / e-skutera na 7 dni (wartość nagrody 2×350 zł). W konkursie może wziąć udział każdy, szczegółowe założenia znajdziecie na stronie electricall.pl/zwinny-rzeszow.

Do udział w konkursie zachęca Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. – Rzeszów i pogoda zdecydowanie sprzyja temu, aby zostawić auto i spróbować poruszać się innymi metodami. Dzięki temu zadbamy o środowisko, zobaczymy miasto od nieco innej strony i na pewno spędzimy trochę więcej czasu na świeżym powietrzu – zachęca prezydent.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama