Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Zwłoki 42-letniego mężczyzny znaleziono w czwartek w południe (23 lutego) na placu zabaw na rzeszowskim osiedlu Drabinianka.

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie o zdarzeniu została powiadomiona ok. godz. 12:45. Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie, że na ulicy Zielonej, na ławce znajdującej się na placu zabaw, leży mężczyzna. 

– Powiadomiła nas o tym przejeżdżająca w tym rejonie kobieta – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz karetka pogotowia ratunkowego. – Ekipa karetki stwierdziła zgon 42-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego – przekazuje Magdalena Żuk.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Czynności dochodzeniowo-śledcze nadzorowane są przez naszego prokuratora – dodaje Wojciech Kosior, wiceszef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 

Ze wstępnych ustaleń śledczych nie wynika, by do śmierci 42-latka przyczyniły się osoby trzecie. – Na ciele nie miał widocznych obrażeń, żadnych śladów krwi – słyszymy od rzeszowskich policjantów. 

Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama