Tragedia na autostradzie A4. Zderzenie dwóch pojazdów. Zginął kierowca audi

11
Zdjęcie: Pani Lucyna / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Kolejny wypadek na autostradzie A4 w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W zderzeniu audi z peugeotem boxerem zginął 31-letni mieszkaniec Dębicy. 

Jak nas informują Czytelnicy Rzeszów News, do tragedii doszło ok. godz. 13:30 na A4 w Borku Wielkim w kierunku Rzeszowa.

– Kierowca audi uderzył w tył busa – peugeota boxera – w wyniku czego kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne. Audi zapaliło się, kierowca zginął – mówi Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.

Policjanci ustalili tożsamość ofiary. – To 31-letni mieszkaniec Dębicy – dodaje Wojciech Tobiasz, rzecznik ropczyckiej policji. 

W wypadku ranny został także 20-letni kierowca peugeota. To mieszkaniec Michałowic z województwa małopolskiego.

Ruch na tym odcinku autostrady został przywrócony ok. 18:30.

To już drugi poniedziałkowy wypadek w Borku Wielkim na A4. Rano doszło tam do zderzenia fiata z citroenem. Trzy osoby zostały ranne. O tym wypadku pisaliśmy TUTAJ.

Zdjęcie: Pani Lucyna / Czytelniczka Rzeszów News
Zdjęcie: Pani Lucyna / Czytelniczka Rzeszów News

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

11 KOMENTARZE

  1. Miałem sytuacje wczoraj wyjeżdżają przed maskę, zapomnieli do czego śluza lusterka i ze trzeba spojrzeć z 2 razy zeby ocenić odległość drugiego samochodu…. brak slow szkoda chlopaka

  2. Tak się kończy jazda „na zderzaku”. W Wolsce nagminna. Pan kierowca jeszcze zapewne parę razy mignął światłami żeby zrobić miejsce ” 20 letniemu królowi autostrady”. A później to już fizyka…

Comments are closed.