Zdjęcie: Materiały prasowe

Choć rosnąca kumulacja w Lotto nadal czeka na rozbicie, wyjątkowe szczęście uśmiechnęło się do osoby, która zagrała w Lotto Plus. W Rzeszowie padła główna wygrana w tej grze – równy 1 000 000 zł.

Oto liczby wylosowane 15 czerwca w Lotto Plus: 12, 14, 17, 27, 29, 49. Zakład został zawarty metodą chybił-trafił w punkcie LOTTO przy Placu Dworcowym 1. Co ciekawe, to już druga taka wygrana w tym miejscu.

– Wcześniejsza „szóstka” w Lotto Plus padła dokładnie w tym samym punkcie LOTTO na rzeszowskim dworcu w sierpniu 2015 roku. To miejsce z pewnością zasługuje na miano szczęśliwej kolektury! – informuje biuro prasowe Totalizatora Sportowego.

Aby zagrać w Lotto Plus, wystarczy dopłacić złotówkę do zawieranego zakładu Lotto. W każdym losowaniu Lotto Plus gwarantowana pula na główne wygrane to 1 mln zł!

W najbliższym losowaniu Lotto kumulacja wynosi aż 20 mln zł, a w Lotto Plus można ponownie wygrać gwarantowany 1 mln zł. Transmisja losowania obu gier odbędzie się o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama