Reklama

„Przeciwko systemowi! Przeciwko imigrantom!” – pod takimi hasłami w niedzielę (1 maja) w Rzeszowie będą protestować działacze nacjonalistycznej Młodzieży Wszechpolskiej.

Manifestacja odbędzie się na Rynku o godz. 16:00. Izabela Kołcz, rzecznik podkarpackiej Młodzieży Wszechpolskiej, poinformowała, że manifestacja jest po to organizowana, by „unieść swój głos sprzeciwu w sprawie ingerencji Unii Europejskiej w wewnętrzne kwestie naszego kraju”.

– Niestety, mimo pozornej „dobrej zmiany” Polska jest nadal obszarem ekspansji neoliberalizmu. Ostatnimi czasy narzucane przez Komisję Europejską Transatlantyckie Porozumienie w Dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP) jest kolejnym ostrzem wymierzonym w suwerenność naszej ojczyzny – twierdzi Izabela Kołcz.

Wszechpolacy będą także protestować przeciwko sprowadzaniu do Polski uchodźców. Dla nacjonalistów to „następny filar zagrożenia, którego ofiarami są cywile”.

– Złudna polityka multikulturalizmu promowana przez demoliberalnych przedstawicieli Unii Europejskiej połączona z fałszywym humanitaryzmem prowadzi do cywilizacyjnej i kulturowej katastrofy – uważa Izabela Kołcz.

Nacjonaliści z Młodzieży Wszechpolskiej przekonują, że „Polska jako kraj oparty na chrześcijańskim dziedzictwie musi stać w opozycji do promowania zboczeń i dewiacji, narzucanych przez „zgniły Zachód”.

„Odejście od własnych korzeni to ucieczka przed swoją tożsamością, a wewnętrzne sprawy naszego Kraju powinny być rozpatrywane w jego obrębie bez złudnej demagogii o europejskiej solidarności!” – przekonują Wszechpolacy, którzy – jak twierdzą – poczuwają się do „obrony tradycyjnych wartości”.

Nacjonaliści kreują siebie na „przedstawicieli młodego pokolenia, dla którego tożsamość jest nieodłączną kwestią samorealizacji”.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. GWno tydzień pisało o karygodnym incydencie rasistowskim z portugaliczykami. Ratusz zdąrzył przeprosić a gdy przesłuchano 18 letniego portugalijczyka okazało sie że biały wdał sie w pyskówke z białym 🙂 GWno grubymi nićmi szyło newsy a tu takie klocki. A zawodowy żołnierz okazał sie niewinny. Ma to swoją nazwe – KABARET a nie gazeta

  2. Niemcy nas pouczają czym jest demokracja a u siebie na tydzien po sylwestrze wprowadzili cenzure po tych gwałtach a teraz Merkel chce szybko podpisać umowe TTIP tylko takie małe miki umowa jest tajna. Jak to możliwe że ja ani nikt z Polski nie wybierał małej zafajdanej niemki z NRD na żadne stanowisko które pozwalałoby na takie decyzje! I jak miżna cokolwiek ukrywać przed wyborcami. Bo przypomne umowa miedzy USA a UE TTIP jest tajna bez możliwości wglądu co tak naprawde podpisuje ta głupia baba

  3. Pełen pole do popisu, nie wyszło z Portugalczykami, nie wyjdzie z Turkami, to może podczas manifestacji jakiś „skandal” rasistowski wyjdzie 😉
    „NIE MA KOMPROMISU W OBRONIE MATKI ZIEMI!!! ANARCHIA I MATKA ZIEMIA PONAD WSZYSTKO!!!” – to tak na marginesie hehe

Comments are closed.