Zdjęcie: Bernard Hołdys / materiały prasowe
Reklama

Od poniedziałku (14 marca) można kupować bilety na Koncert Galowy 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie. Gwiazdą wieczoru będzie Magda Steczkowska. 

10. Festiwal „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia. Po raz trzeci będzie mu towarzyszył Koncert Galowy z udziałem laureatów oraz gwiazd festiwalu. Imprezę, która odbędzie się 9 kwietnia (sobota, początek o godz. 18:00) w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83, poprowadzi Robert Janowski. 

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Magda Steczkowska, która wspólnie z Robertem Janowskim oraz Arkiem Kłusowskim jest obecna w składzie tegorocznego Jury. Magda Steczkowska na swoim koncie ma pięć solowych płyt, a w grudniu 2021 roku ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”.

Bilety na Koncert Galowy w cenie 70 zł są dostępne w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00) oraz za pośrednictwem strony www.rdk.rzeszow.pl.

10. edycję „Piosenki w Meloniku” organizuje RDK pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, prezydenta Rzeszowa, wojewody podkarpackiego oraz marszałka podkarpackiego. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama