Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Rzeszowskie kino „Zorza” w najbliższy czwartek (7 września) pokaże legendarny thriller „Urodzeni mordercy” w reżyserii Olivera Stone’a.

„Urodzeni mordercy” to kolejny film, który „Zorza” zaprezentuje w ramach obchodów 100-lecia istnienia amerykańskiej wytwórni filmowej Warner Bros. Specjalny pokaz filmu Stone’a rozpocznie się o godz. 18:30, bilet kosztuje 18 zł. 

Kultowy film Olivera Stone’a, opowiada historię zakochanej pary morderców, w których wcielili się Juliette Lewis („Co gryzie Gilberta Grape’a”) oraz Woody Harrelson („Zombieland”, „Detektyw”).

„Urodzeni mordercy” są przede wszystkim satyrą na amerykańską kulturę i media, które z seryjnych morderców potrafią zrobić celebrytów, chociaż zdaniem części widzów nieco zbyt siermiężna.

Mickey i Mallory są parą kochanków i psychopatycznych morderców. Terroryzują całą Amerykę dopuszczając się serii brutalnych zabójstw. Dzięki mediom, które na bieżąco relacjonują ich krwawe wyczyny, stają się bohaterami i unikają kary.

Legendarny thriller w reżyserii Oliver Stone’a, który poprzez synergię obrazów i rytmów sprawia, że odczuwamy świat w nowy sposób. Dzieło Stone’a z czasem zyskało status wizjonerskiego.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama