źródło - materiały prasowe
Reklama

W Nowym Roku polska sieć klubów fitness przygotowała wyjątkową promocję. Od 2 do 12 stycznia w klubach CityFit trenować można całkowicie za darmo, a miesięczny karnet open bez umowy długoterminowej kupić można za pół ceny.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które Nowy Rok rozpoczynają z postanowieniem zadbania o formę i sylwetkę. To doskonały moment by rozpocząć przygodę z siłownią, wrócić do treningów po dłuższej przerwie lub po prostu poszukać nowego klubu fitness.

 – Wiele osób chce przetestować ofertę klubu, zanim zdecyduje się do niego przystąpić. Dlatego proponujemy 11 dni treningu w wybranym klubie CityFit całkowicie za darmo. Karnet za 0 złotych dostępny będzie od 2 stycznia. Zakupu można dokonać online na naszej stronie internetowej www.cityfit.pl oraz w kioskach przy wejściu do klubu. – mówi Marlena Kardasińska, sales manager CityFit.

 Dodatkowo osoby, którym spodoba się w CityFit karnet na kolejne 30 dni treningów będą mogły kupić za połowę ceny. Oferta obowiązuje od 2 do 12 stycznia w 13 lokalizacjach sieci w całej Polsce: Warszawa (Rondo ONZ oraz Targówek), Gdańsk, Białystok Zielone Wzgórza, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Chorzów AKS, Wrocław (Stare Miasto i Wroclavia), Rzeszów, Wałbrzych i Bielsko-Biała.

Co oferuje CityFit?

Po pierwsze pełną dostępność: kluby czynne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, trenować można już od 16. roku życia, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Po drugie doskonałe warunki treningowe. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona jest w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze mają do dyspozycji kilka ergonomicznych stref aktywności, wśród których znajduje się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów czy strefa treningu funkcjonalnego. W cenie karnetu zyskujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness, zajęć wprowadzających dla początkujących (IntroFit) oraz możliwości bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym (raz w miesiącu podczas Dnia z Trenerem Personalnym) czy udziału w licznych akcjach i eventach organizowanych w klubie.

Co ważne, w CityFit nie ma konieczności podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

Zapraszamy do CityFit Rzeszów  przy ul. Tadeusza Rejtana 65 – CH Plaza.

Reklama