pixabay.com
Reklama

Weekend 20-21 stycznia w Rzeszowie będzie należał do przyszłych par młodych. Wszystko za sprawą Targów Ślubnych, które odbędą się w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Już po raz 12. organizatorzy będą mieli okazję zaprezentować nie tylko najnowsze trendy panujące w modzie ślubnej, ale też m.in. ofertę firm jubilerskich, usług fotograficznych, restauracji i hoteli.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie w tym roku także szereg imprez, prezentacji i pokazów. Przyszłe panny młode znajdą wśród nich m.in. warsztaty ślubne prowadzone przez ekspertów zajmujących się planowaniem wesel, wizażem, kosmetyką i fryzjerstwem, modą ślubną.

Dodatkową atrakcją będą pokazy kreacji ślubnych i wieczorowych, festiwal weselnych zespołów muzycznych i show fryzjersko-kosmetyczne.

Organizatorzy zadbali o szeroką ofertę, która skierowana jest przede wszystkim do przyszłych par młodych. W ciągu dwóch dni zaprezentowanych zostanie wiele propozycji związanych zarówno z organizacją samego ślubu i wesela, jak też sferą intensywnych przygotowań do nich.

12. Targi Ślubne odbędą się w weekend 20-21 stycznia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Będą trwały od godziny 10:00 do 18:00. Wstęp kosztuje 12 zł od osoby. Targom patronuje Rzeszów News.

(am)

redakcja@rzeszow-news.pl

12. Targi Ślubne
Reklama