Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Rzeszowska policja poszukuje 13-letniej Julii Sz. z Rzeszowa. Nastolatka zaginęła w minioną sobotę. 

O zaginięciu Julii Sz. poinformowała nas jej siostra – Natalia. Z jej relacji wynika, że 13-latka wyszła z domu w sobotę 16 czerwca ok. godz. 13:00 na festiwal proszków holi, który w Rzeszowie odbywał się na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego. 

Po raz ostatni rodzina miała kontakt telefoniczny z Julią w sobotę ok. godz. 19:00. – Powiedziała, że jest na festiwalu i że będzie wracać do domu – poinformowała nas Natalia Szpunar. 

Julia jednak na noc nie wróciła do domu. Rodzina 13-latki powiadomiła policję, która wszczęła poszukiwania za zaginioną nastolatką. Wiadomo, że dzień później, w niedzielę, telefon Julii logował się między godziną 14:00 a 16:00 w Cieszynie na granicy polsko-czeskiej. 

Julia Sz. ubrana była w czarną bluzkę z charakterystycznym fioletowym krzyżem z przodu bluzki, krótkie niebieskie dżinsowe spodenki, czarne sportowe buty z białą podeszwą. 13-latka miała ze sobą zielony workowy plecak w czarne wzorki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Julia ma długie blond włosy, grzywkę czesaną na lewą stronę i charakterystyczną bliznę na czole nad lewym okiem. Jeżeli ktoś wie, gdzie się znajduje Julia Sz. proszony jest o pilny kontakt z rodziną, nr telefonu: 733 171 383 lub bezpośrednio z policją, tel. 997.

Bartosz Wilk z podkarpackiej policji potwierdził nam, że funkcjonariusze prowadzą poszukiwania 13-latki.

AKTUALIZACJA: Koniec poszukiwań 13-latki. Julia wróciła do domu. Więcej – TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama