Zdjęcie: Materiały prasowe

Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną na lepszą? Przyjdź na Podkarpackie Targi Pracy, które odbędą się 13 lutego w rzeszowskiej hali Podpromie. Będzie na Ciebie czekać ponad 50 pracodawców.

Targi trwać będą od godz. 10:00 do 17:00. Podkarpackie Targi Pracy to największe tego typu targi w regionie organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Targi organizowane są corocznie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki.

Na targach obecnych będzie ponad 50 pracodawców. To przedstawiciele m.in. firm z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, gastronomicznej oraz agencje zatrudnienia. Są to firmy i instytucje z Rzeszowa i okolic, z całego województwa, a także z terenu kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Opola, Łodzi.

Pojawią się również pracodawcy z zagranicy (m.in. z USA oraz Niemiec). – Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów, więc każdy znajdzie coś dla siebie – uważa Monika Lewicka-Bułatek z biura prasowego WSIiZ. 

Podczas targów odbędą się również prezentacje:

10:00 – Deloitte CE Business Services Center „Jak napisać CV które wyróżni Cię wśród innych? Do’s and Don’ts.”

– 11:00 – Asseco Poland S.A. „Ochrona tożsamości w sieci”

– 12:00 – Nowy Styl Sp. z o.o. „Jak kształtować swoją ścieżkę zawodową? – Twój nowy styl w poszukiwaniu pracy”

– 13:00 – Cyfrowa Foto. „Uwalniamy wspomnienia. Poznaj naszą historię”

Wstęp na targi jest bezpłatny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama