Reklama

Czy Rzeszów zna angielski? Okaże się już niedługo podczas pisania Wielkiego Testu Języka Angielskiego, który odbędzie się u nas 14 września.

Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która w tym roku ma swoją trzecią edycję. Jednego dnia, w jednym miejscu, mieszkańcy Rzeszowa, podobnie jak i wielu innych miastach Polski, napiszą test, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego.

Celem imprezy jest sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców Rzeszowa, przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu, przedstawienie uśrednionego wyniku dla Rzeszowa do publicznej wiadomości w mediach i zachęcenie do ustawicznej nauki języka angielskiego.

Test odbędzie się 14 września o godz. 11:00 w Hilton Garden Inn Rzeszów. Po raz drugi organizatorem imprezy jest Professional English School. Na test można zarejestrować się (bezpłatnie) na stronie: www.rzeszow.znaangielski.pl.

Rejestrując się warto wziąć również udział w konkursie. Zadanie konkursowe brzmi: „Opisz super nauczyciela języka angielskiego”. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody.

W najbliższej edycji, po raz pierwszy w historii Wielkiego Testu Języka Angielskiego, tysiące Polaków będą miały jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL!

W ubiegłym roku w Wielkim Teście Języka Angielskiego brali udział mieszkańcy 49 miast. Rzeszów zajął 7 miejsce z wynikiem B2+. W teście wzięło udział 270 osób. W tym roku WTJA odbędzie się w 80 miastach.

Honorowy patronat nad imprezą w Rzeszowie objął prezydent miasta Tadeusz Ferenc.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: