Zdjęcia: Facebook.com / Śladem Zaginionych
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują 16-letniej Julii Grygar, mieszkanki Rzeszowa. Nastolatka zaginęła w miniony piątek (13 sierpnia).

– O zaginięciu dziewczyny policjanci zostali powiadomieni przez rodzinę w sobotę po południu – mówi Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Informacje o zaginięciu Julii Grygar rozpowszechniane są w mediach społecznościowych na profilach, które pomagają w odnalezieniu zaginionych osób, m.in. “Śladem Zaginionych”. 

Z dostępnych tam informacji wynika, że Julia Grygar w miniony piątek (13 sierpnia) o godz. 14:15 była ze swoją matką w mieście. Przez telefon rozmawiała ze swoim chłopakiem, a potem poddenerwowana oddaliła się w nieznanym kierunku.

16-latka nie zabrała ze sobą telefonu oraz dokumentów, ma przy sobie tylko czarną torebkę. Los Julii na obecną chwilę jest nieznany. Dziewczyna nie skontaktowała się z najbliższymi.

W dniu zaginięcia Julia Grygar ubrana była w czarne leginsy, koszulkę bez ramiączek i rękawów, u góry (do połowy klatki piersiowej) w kolorze czarnym, a reszta koszulki biała z czarnymi paskami. 

16-latka ma ok. 165-170 cm wzrostu, ciemne włosy średniej długości, oczy ciemne. Znakiem szczególnym Julii Grygar są piegi na policzku i nosie  oraz na prawej ręce, powyżej łokcia, widoczna rana.

Wszystkie osoby które wiedzą, gdzie może przebywać Julia Grygar, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, telefon: 47 821 35 50 lub 112.

Zdjęcie: Facebook.com / Śladem Zaginionych

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: