Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

O pomoc w odnalezieniu 16-letniej Natalii B. z Rzeszowa apeluje nie tylko policja, ale również ojciec dziewczyny. To już druga ucieczka nastolatki z domu w ciągu ostatnich dwóch lat.

Natalia B. zaginęła 9 lutego br. Wyszła z domu około godz. 10:00. Miała się spotkać ze swoimi chłopakiem, do tej pory nie wróciła jednak do domu. Rodzina nie ma żadnego kontaktu z Natalią.

W tym tygodniu o pomoc w odnalezieniu 16-latki zaapelowała rzeszowska policja. Podobną prośbę na Facebooku wystosował ojciec Natalii. „Córka prawdopodobnie przebywa na Śląsku. Powiedziała, że jedzie spotkać się z chłopakiem. Proszę o pomoc!” – napisał.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że Natalia B. uciekła z domu. Szczegółów prowadzonej akcji poszukiwawczej policjanci jednak nie zdradzają. Obawiają się, że każda nowa upubliczniona informacja może spowodować, że Natalia będzie wodziła za nos mundurowych. 

Natalia B. już raz była poszukiwana przez funkcjonariuszy. Z domu uciekła 6 grudnia 2016 roku. Natalia miała wówczas 14 lat. Wówczas po zajęciach w szkole zadzwoniła do matki, informując ją, że zamierza na noc zostać u swojej koleżanki. Ojciec dziewczyny podejrzewał wtedy, że Natalia uciekła do chłopaka.

Natalia B. została odnaleziona po sześciu dniach. Sama wróciła do domu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Teraz okoliczności zaginięcia 16-latki są bardzo podobne. Natalia B. jest poszukiwana przez policjantów Referatu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

16-latka ma ok. 160 cm wzrostu, krępą budowę ciała, waży ok. 65 kg, ciemnobrązowe oczy, czarne długie włosy. Natalia może mieć mocny charakterystyczny makijaż. Była ubrana w czarne getry, czarną kurtkę, czarną koszulkę, czarne buty sportowe marki Nike oraz płaszcz 3/4 z futerkiem.

Osoby, które znają miejsce pobytu Natalii B. lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

AKTUALIZACJA: Natalia została odnaleziona!

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama