Zdjęcie: Facebook.com / Szukam Zaginionej Córki
Reklama

Rodzina 16-letniej Natalii Bachledy z Rzeszowa prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Dziewczyna zaginęła 21 lipca br.

W piątek wieczorem prośbę o pomoc w odnalezieniu Natalii Bachledy na Facebooku opublikował jej ojciec. “Natalia dotychczas nie powróciła z przepustki z ośrodka wychowawczego w dniu 21.07.2018. Proszę o pomoc! Napisz albo zadzwoń na policję” – napisał ojciec Natalii.

Docierają do nas sygnały, że osoba bardzo podobna do Natalii była widziana na Polish Hip Hop Festival, który rozpoczął się w piątek w Płocku koło Warszawy. Festiwal potrwa trzy dni – do niedzieli. 

16-letnia Natalia Bachleda zaginęła już po raz trzeci w ciągu ostatnich dwóch lat. Wcześniej nastolatka zaginęła 9 lutego br., po dwóch tygodniach – 24 lutego – policjanci odnaleźli ją w Katowicach. Natalia zaginęła też 6 grudnia 2016 roku. Uciekła z domu, odnaleziono ją po sześciu dniach. 

Zdjęcie: Facebook.com / Szukam Zaginionej Córki

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

21 KOMENTARZE

 1. Szukajcie w wisloku Hahaha. Ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym a nie jakaś gówniarę nic nie warta szukacie. Na co to komu. Rodzice patologia to dziewczyna zwiałazaprene do Boguchwaly do koleżanek i tyle.

 2. Życzę powodzenia. Proszę też się nie oszczędzać i wytoczyć sprawy kilku tysiącom użytków FB mających takie samo zdanie jak i ja ( często bardziej dosadne) . Dzieci się wychowuje do dorosłego , odpowiedzialnego życia !
  ps; IP ma każdy.

 3. Maiour brak anonimowości dotyczy także pana, jestem gotowy reprezentować rodzinę oraz małoletnią w sprawie o zniesławienie jakiego dopuścił się pan publicznie na tym forum!
  Co do pana cerbera jego wypowiedzi nie noszą znamion oszczerstw tylko są obroną w formie pytającej – na pana zniesławienie tamże rodziny! Innym zdaniem jest poddaniem w wątpliwość pana tolerancji oraz zrozumienia drugiego człowieka. A nie obrazą uczuć religijnych. To pan zniesławia a to czyn karany na podstawie kpc. Co do komuny, to chyba prawda, niejednemu marzy się zastraszanie? Ale to już nie w Polsce!

 4. Nie podniecaj się tak. Panienka grzeczna , dobrze ułożona ? Nie – czysta patologia i koniec w temacie , Macie swoje bezstresowe wychowanie Nie wspominam o biciu bo tego nie toleruję ale dzieci wychowuje się w poczuciu obowiązku i poszanowania innych- ciebie jakoś się nie udało . Podobnie jak to dziecko 16-letnie. I dwa- zarzuć mi jeszcze raz jakieś wyzwiska , śmiej się i szydź z mojej wiary – skoczysz w sądzie – za oszczerstwo i brak tolerancji – nie jesteś anonimowy!

 5. Maiour: po twojej wypowiedzi widać, że się na tym znasz, jesteś tolerancyjny, na pewno żyjesz z krzyżem na piersi, chodzisz co niedziela do kościoła i na codzień każdego uczysz moralności. Tylko jak to jest taki bogobojny, wszystkowiedzący na temat wychowania – a taki zacietrzewiony, bez horyzontów myślowych, opierający wypowiedzi jednostronnie, bez głębszego myślenia, z jadem na języku, krytykujący innych – TO TEN STYL PSEUDOKATOLIKA, CO TO KRZYŻEM PADA – A INNYCH OBSMAROWYWUJE I POUCZA – TO JEST TA SPOŁECZNA EMPATIA I WYCHOWANIE PSEUDOKATOLICKIE – WYZYWAĆ I KRYTYKOWAĆ BLIŹNIEGO!? CIEKAWE KTO CIEBIE WYHODOWAŁ Z JADEM, BRAKIEM ZROZUMIENIA, TOLERANCJI – W NEIZŁYM SYFIE SIĘ HODOWAŁEŚ?!!! -Cokolwiek odpiszesz – już pokazałeś klasę – pustą zajadłość.

 6. W tym przypadku owa ‘ ciężka sztuka wychowania” zaparkowała w ośrodku wychowawczym. Pewnie jako wyróżnienie. 16-latka która od lat zwiewa w domu ( ośrodka ) musi pochodzić z patologicznego domu . Albo za bardzo rozpieszczona albo za bardzo niechciana. Dzieci się wychowuje , nie hoduje .

 7. No nie, nawet w przypadku tragedi rodzinnej, PIS-owkie trole, jadą o Nowoczesnej, PO,etc. – oj abderyci- tęknicie za PZPR, za Komuną? Już tuż, tuż. Nawet tutaj plujecie tym jadem sztubackim i dzielicie społeczeństwo swymi ambajami! Wstyd. Znawcy wychowania dzieci – kto to pisze, co za prymityw – odnosząc ciężką sztukę wychowania rodzicielskiego do polityki?

 8. Drogi pani / panie, proszę nie wydawać wyrokow bez sprawdzenia .córka zniknęła gdy byliśmy z żona na pielgrzymce w licheniu.

 9. Rodzice broniąc nocą z flagą Uni sądów i połamanej konstytucji w KODzie mogli nie zauważyć że im córka poooszłaaa w Polskę.

 10. Na 110% rodzice to wyborcy Nowoczesnej albo Platformy. Byliby z pisu to już przy pierwszym razie wzięli przez kolano i tak dupsko pasem złoili że jak za Piłsudskiego by się Natalia do rodziców zwracała pani matko panie ojcze czy mogę wyjść na mszę w biało czerwonej sukience. I tak by po mszy szybko do domu wracała że jeszcze w przedpokoju by opłatek żuła.

 11. Nieodpowiedzialni rodzice… Oj, człowieku, życia nie znasz ?! Rodzice żeby najlepsi byli, to małolata i tak zrobi swoje. Młody nie byłeś?!!

Comments are closed.