Zdjęcie: Facebook.com / Szukam Zaginionej Córki
Reklama

Wciąż nie udało się odnaleźć 16-letniej Natalii Bachledy z Rzeszowa, która zaginęła 21 lipca br. 

– Sprawdziliśmy dotychczasowe sygnały. Na razie się nie potwierdziły. Poszukiwaliśmy dziewczyny m.in. na Śląsku, gdzie wcześniej była odnaleziona – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Natalia Bachleda zaginęła 21 lipca. – Dziewczyna była wtedy w domu na przepustce z ośrodka wychowawczego. Nastolatka uciekła z domu. Tego samego dnia rodzina powiadomiła nas o zaginięciu – dodaje Szeląg. 

Z informacji, jakie w weekend do nas dotarły, wynikało, że Natalia Bachleda mogła się pojawić w Płocku koło Warszawy, gdzie od piątku do niedzieli trwał festiwal hip-hopowy. Policja sprawdza ten sygnał. 

To już trzecia ucieczka z domu 16-latki w ciągu ostatnich dwóch lat. Natalia Bachleda po raz pierwszy uciekła 6 grudnia 2016 roku. Odnaleziono ją po sześciu dniach. Dziewczyna uciekła również w tym roku – 9 lutego. Po dwóch tygodniach – 24 lutego – odnaleziono ją w Katowicach.

O pomoc w odnalezieniu Natalii Bachledy zaapelował jej ojciec. Znakiem szczególnym dziewczyny jest tatuaż, jaki ma na obojczyku.

Zdjęcie: Facebook.com / Szukam Zaginionej Córki

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.