Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Wyszła z domu 9 lutego i do tej pory nie wróciła. Rzeszowscy policjanci poszukują 16-letniej Natalii B. z Rzeszowa. 

Jak poinformowała rzeszowska policja, Natalia B. wyszła z domu w dniu zaginięcia ok. godz. 10:00. Miała się spotkać ze swoim chłopakiem. Niestety, 16-latka do domu nie wróciła i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

– Dziewczyna uciekła z domu – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci więcej szczegółów na razie nie ujawniają. Tłumaczą, że mogłoby to utrudnić poszukiwania Natalii.

Natalia B. jest poszukiwana przez policjantów Referatu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KMP w Rzeszowie. 16-latka ma ok. 160 cm wzrostu, krępą budowę ciała, waży ok. 65 kg, ciemnobrązowe oczy, czarne długie włosy. 

Natalia może mieć mocny charakterystyczny makijaż. Była ubrana w czarne getry, czarną kurtkę, czarną koszulkę, czarne buty sportowe marki Nike oraz płaszcz 3/4 z futerkiem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które znają miejsce pobytu Natalii B. lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

To nie pierwszy przypadek zaginięcia Natalii. Podobnie się stało 6 grudnia 2016 roku. Nastolatka również uciekła z domu. Została odnaleziona po niespełna tygodniu. 

AKTUALIZACJA: Natalia została odnaleziona!

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama