Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który zranił nożem mieszkańca powiatu stalowowolskiego. 17-latek z raną policzka został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 11:00. Dyżurny komendy w Stalowej Woli został poinformowany o zranieniu nożem mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w rejonie wiaduktu przy ulicy Polnej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas której 21-latek zranił nożem w policzek 17-letniego mężczyznę. Ranny został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, odnaleźli też nóż.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wczoraj 21-letni mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała oraz gróźb kierowanych wobec 17-latka. Przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec 21-latka policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama