Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje 17-letniego Szymona Kołodzieja, który zaginął w poniedziałek 6 sierpnia wieczorem.

Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie, poinformował, że ok. godz 19:00 Szymon Kołodziej, podczas spaceru z matką, odjechał rowerem (typu górskiego, czarny kolor) w kierunku miejscowości Kąty Trzebuskie i zaginął.

– Do chwili obecnej nie powrócił. Z uwagi na stan zdrowia zaginiony może znajdować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia – przekazuje Adam Szeląg. – Chłopiec powinien przyjmować leki, jest osobą zamknięta w sobie i unikającą kontaktu – dodaje. 

Szymon Kołodziej ma 172 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie ciemne, oczy piwne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne, sylwetka przygarbiona. 17-latek porusza się drobnymi krokami.

Szymon w dniu zaginięcia miał na sobie szarą koszulkę z zielonymi napisami, spodenki w kratkę do kolan, brązowe sandały.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które widziały Szymona Kołodzieja, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 17-latka, proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 33 10 lub 997. 

AKTUALIZACJA: We wtorek w południe Szymon został odnaleziony. Więcej TUTAJ.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama