Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który jest podejrzany o liczne kradzieże. Teraz próbują dotrzeć do osób, które złodziej okradł.

Sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji II na rzeszowskiej Baranówce. W trakcie dochodzenia odnaleźli i zabezpieczyli szereg przedmiotów mogących pochodzić z kradzieży, do których doszło na początku listopada ub. r. Nieznany wtedy sprawca okradał otwarte mieszkania. Zabierał wszystko, co miał w zasięgu ręki.

Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży może być 17-latek, który został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa. – Dwa zegarki, naszyjnik z białych korali oraz kilkanaście sztuk monet – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych przedmiotów. 17-latek w trakcie przesłuchania stwierdził, że nie pamięta, z których mieszkań je ukradł.

Osoby, które straciły wspomniane przedmioty, proszone są o kontakt z referentem postępowania asp. Piotrem Bednarz z Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 14, pokój nr 9, tel. (17) 858 35 63. Po udokumentowaniu ich pochodzenia zostaną one zwrócone właścicielom.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.