Fot. Bartosz Frydrych / Rzeszów News. Na zdjęciu Greg Hancock
Reklama

Dobra wiadomość dla fanów „czarnego” sportu. 17 marca br. w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza odbędzie się oficjalna prezentacja i spotkania z żużlowcami Stali Rzeszów. Nie zabraknie największej gwiazdy – Amerykanina Grega Hancocka. 

Oficjalna prezentacja kadry żużlowej Stali Rzeszów na sezon 2018 będzie pierwszym wspólnym przedsięwzięciem klubu i Plazy, jako oficjalnego partnera drużyny.

Prezentacja kadry rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 w sobotę 17 marca. W atrium Plazy pojawią się wszyscy zawodnicy zakontraktowani przez Stal Rzeszów. Nie zabraknie oczywiście gwiazd przyciągających uwagę kibiców: Grega Hancocka, Tomasza Jędrzejaka i Nicka Morrisa.

Podczas imprezy zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji. Prezentację, podczas której kibice osobiście będą mogli poznać wszystkich zawodników i trenerów, poprowadzi doskonale znany fanom żużla Jacek Dreczka.

Dodatkowo, w Plazie zabrzmi hymn Stali Rzeszów, który na żywo wykona zespół Monstrum. Podczas spotkania będzie także możliwość zakupu karnetów na najbliższy sezon oraz gadżetów klubowych. Uczestnicy spotkania będą mogli również zdobyć autografy zawodników.

Przedstawiciele Plazy zapowiadają, że wkrótce w Centrum będzie także dostępny punkt oferujący gadżety i karnety na mecze organizowane przez Stal Rzeszów.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama