Reklama

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 18-letniej Magdaleny Feret z Mrowli. Kobieta zaginęła 2 września.

Magdalena Feret po raz ostatni była widziana 2 września około godz. 9:00 na przystanku autobusowym przy ulicy Ofiar Katynia w Rzeszowie. Do tej pory nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną.

Rysopis zaginionej

Wzrost 178 cm, waga około 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy średnie. 18-latka była ubrana w niebieską bluzę dresową, niebieskie spodnie dżinsowe. Miała na sobie buty z czarnego materiału. Miała też różowy plecak z białym napisem „NIKE”.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Magdalena Feret proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13, tel. (17) 858 32 24 lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10.

Można również dzwonić na telefon alarmowy policji – 997.

Policjanci poszukują również zaginionego mieszkańca Rzeszowa – 65-letniego Andrzeja Wierzbickiego. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: