Groźnie wyglądająca sytuacja wydarzyła się na drodze w miejscowości Przyszów na Podkarpaciu. Kierowca samochodu osobowego wylądował w rowie po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym.
Zderzenie na moście
Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 13:00 we wsi Przyszów w powiecie stalowowolskim (gmina Bojanów). Według wstępnych ustaleń policjantów, 19-letni kierowca osobowego seata, na moście wyprzedzał ciąg pojazdów.
Wtedy doszło do niespodziewanej sytuacji. – Kierujący seatem uderzył w bok skręcającego w lewo ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia, osobówka zjechała do przydrożnego rowu – przekazuje aspirant Małgorzata Kania, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Obyło się bez poważnych obrażeń
Uczestnicy tego zdarzenia mogą jednak mówić o sporym szczęściu, ponieważ obyło się bez ich poważnych obrażeń. Na badania do szpitala został przetransportowany 67-latek kierujący ciągnikiem, jednak jak się okazało, nie wymagał dłuższej hospitalizacji.
Policjanci zbadali też alkomatem obu kierujących. Zarówno 19-latek kierujący seatem, jak i 67-letni kierowca ciągnika byli trzeźwi.
– Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Przypominamy, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, stosowanie się do znaków oraz czujność i koncentracja to warunki bezpieczniej jazdy. Pamiętajmy, aby prędkość dostosować do warunków drogowych i atmosferycznych. Nie zapominajmy również o zasadzie ograniczonego zaufania do innych użytkowników dróg – podkreśla asp. Kania.
Czytaj więcej:
Wandal zdemolował autobus miejski w Rzeszowie. Nagle zaczął wybijać szyby [ZDJĘCIA]
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Tragedia na S19. Łukasz Różański skomentował udział w dramatycznym wypadku. „To cud” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/rozanski-wypadek-s19-218x150.jpg)
![Mitsubishi „ścięło” betonowy słup. Potężna kolizja na drodze powiatowej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/autem-w-slup-02-e1774642416176-218x150.jpg)
![Nocny pożar strawił drewniany dom. Na miejscu ponad 40 strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-czudec1-218x150.jpg)
![Spłonęła galeria sztuki pod Rzeszowem. W sobotę miało się tam odbyć ostatnie spotkanie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-tyczyn-galeria-kmpsprzeszow-218x150.jpg)










![14 kilometrów nowych tras na Podkarpaciu. Tak wyglądają zmiany za ponad 28 mln zł [ZDJĘCIA, MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/dw886-jurowce-chodnik-218x150.jpg)











![Granaty i broń znalezione pod kamienicą. “Wszystko groziło wielkim wybuchem” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/muzeum-rzemiosla-krosno1-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)













