Policjanci z komisariatu na Baranówce zatrzymali 19-latka posiadającego marihuanę. Znaleźli przy nim dwa woreczki z zawartością narkotyku. Kolejne działki zabezpieczyli w jego mieszkaniu i samochodzie.

Do zatrzymania mieszkańca Rzeszowa doszło w sobotę. Policjanci uzyskali informację, że będzie on przebywał w rejonie zajezdni przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. 19-latek próbował uciekać, jednak po kilkudziesięciu metrach został obezwładniony. Policjanci znaleźli przy nim dwa woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego.

Badanie przeprowadzone na komisariacie potwierdziło, że susz roślinny to marihuana, 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przeszukali również jego mieszkanie i samochód. Tam znaleźli kolejne narkotyki. Łącznie zabezpieczyli ponad 22 gramy marihuany.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Mężczyzna przyznał, że narkotyki są jego własnością. Wyjaśnił, że kupił je od nieznanej osoby na użytek własny. W poniedziałek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze” – poinformowała w komunikacie Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama