Zdjęcie: Pixabay
Reklama

32-letnia kobieta i jej 4-letni syn zostali przewiezieni do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek późnym popołudniem w Rzeszowie. Oboje zostali potrąceni przez 19-letniego rowerzystę.

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 17:00 w okolicach Mostu Zamkowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który jechał rowerem drogą dla rowerzystów od kierunku Mostu Karpackiego w kierunku Mostu Zamkowego, podczas wyprzedzania zderzył się z 32-letnią kobietą, która jechała na rolkach.

– 19-latek potrącił także 4-letniego syna kobiety, który przy matce jechał na rowerze. Mieszkanka powiatu rzeszowskiego i chłopiec z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala – poinformował nas Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 19-latek i kobieta byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

To nie jedyny czwartkowy wypadek z udziałem rowerzysty. Przed godz. 10:00 w podrzeszowskim Krasnem na wysokości sklepu Leroy Merlin 22-letni rowerzysta z powiatu rzeszowskiego potrącił 71-letniego pieszego. Obaj mężczyźni zostali ranni.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.