Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy prosi o pomoc w ujęciu sprawcy, który zaatakował kobietę i próbował ją zgwałcić. Wypłoszył go mąż kobiety. Sprawca uciekł bez butów.

Do zdarzenia doszło w Dębicy w rejonie ulic Kwiatkowskiego, al. Jana Pawła II, Fabrycznej, Głowackiego, ogródków działkowych niedaleko rzeki Wisłoka w nocy z soboty na niedzielę (z 14 na 15 czerwca).

Wracającą do domu około godz. 4:00 kobietę zaatakował nieznany mężczyzna. Zaciągnął ją między torami a ogrodzeniem Firmy Oponiarskiej Dębica. Napastnik próbował ją zgwałcić. Sprawca został wypłoszony przez męża kobiety, który jej szukał.

Napastnik ubrany był ciemny bezrękawnik długości 3/4 zapinany na zamek, spodnie czarne, czarne buty sportowe marki „Adidas” z czerwonymi sznurówkami. Miał przy sobie czarną torbę-worek przewieszoną przez ramię.

To mężczyzna w przedziale wieku od 25-35 lat, wzrost około 160-170 cm, sylwetka szczupła mocno zbudowana, włosy krótkie blond.

Policja informuje, że w niedzielę (15 czerwca) sprawca mógł poruszać się w tym samym rejonie, gdzie zaatakował kobietę, oraz w okolicach szlaku kolejowego relacji Dębica-Tarnów. Nie miał butów, ubrany był w niebieską koszulę, ciemne spodnie, nie miał  torby i mógł posiadać widoczne obrażenia twarzy.

Wszelkie osoby posiadające informacje dotyczące mężczyzny proszone są o kontakt  z Komendą Powiatową Policji w Dębicy, nr telefonu: (14) 67 06 435. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.