Nawet 8 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi gminy Lubaczów. Policjanci twierdzą, że mężczyzną zajmował się uprawą marihuany.

[Not a valid template]

 

Wczoraj (24 sierpnia) w nocy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy policji zatrzymali 21-latka, który jest podejrzany o nielegalną uprawę i posiadanie narkotyków.

– Uprawa marihuany znajdowała się na podlubaczowskich nieużytkach i osłonięta była gęstymi krzewami leszczyny. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 20 donic z dorodnymi krzakami marihuany. – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Policja wstępnie oszacowała, że z zabezpieczonych konopi można wyprodukować ponad pół kilograma marihuany. W domu mężczyzny policjanci również znaleźli narkotyki. 21-latek przyznał się do winy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mężczyzna za uprawę i posiadanie narkotyków odpowie przed lubaczowskim sądem. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W tym samym dniu policjanci z posterunku w Narolu zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Narol, który miał przy sobie woreczek strunowy z marihuaną.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama