Reklama

Niecodzienne zdarzenie na rzeszowskich ulicach. Policja zatrzymała 20-latka, który rzucił nożem w przejeżdżające samochody, groził nożem dwóm osobom pod urzędem wojewódzkim i pasażerom autobusów MPK.

Dzisiaj (18 lipca) około godz. 10:30 policja w Rzeszowie została poinformowana przez kobietę, przejeżdżającą ulicą Asnyka, że nieznany mężczyzna uszkodził jej samochód. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna przebiegając przez jezdnię rzucił w jej auto przedmiotem przypominającym nóż. W efekcie rozbił przednią szybę samochodu.

– Kilka minut wcześniej, również przy ulicy Asnyka,  najprawdopodobniej ten sam mężczyzna nożem uszkodził karoserię innego samochodu – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Około godz. 13:00 zatrzymali go w jego mieszkaniu. Policjanci ustalili, że 20-latek prawdopodobnie groził jeszcze nożem dwóm osobom w okolicach urzędu wojewódzkiego. Podobnie zachowywał się w autobusach komunikacji miejskiej linii nr 19 i 13.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i powody zachowania młodego mężczyzny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: