Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 20-latka, który nożem ugodził 19-letniego mieszkańca gminy Frysztak. Do zdarzenia doszło w czasie imprezy alkoholowej.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (19 czerwca) około godz. 22:00 w Sieklówce (gm. Kołaczyce). Z zebranych dotychczas przez funkcjonariuszy informacji wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Brzostek wspólnie z kolegami pił alkohol.

W trakcie spotkania pomiędzy 20-latkiem, a jednym z kompanów doszło do wymiany zdań. W pewnym momencie mężczyzna niespodziewanie ugodził nożem w brzuch 19-letniego mieszkańca gminy Frysztak i z pozostałymi trzema mężczyznami uciekli.

19-latek sam wezwał karetkę pogotowia, którą został zabrany do szpitala.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Po kilku godzinach zatrzymali 20-latka w jego domu. Mężczyzna został doprowadzony do komendy i umieszczony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili i przesłuchali pozostałych uczestników spotkania.

Po wytrzeźwieniu zatrzymany 20-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. W czasie przesłuchania przyznał się. Prokuratura Rejonowa w Jaśle wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama