20-letni Filip zaginął. Poszukuje go policja. Rodzina prosi o pomoc

6
Reklama

Wyszedł z domu 8 sierpnia br. i do tej pory nie wrócił. 20-letni Filip Siuzdak z Leżajska przepadł bez wieści.

 

Prośbę o pomoc w nagłośnieniu poszukiwań Filipa otrzymaliśmy w środowy wieczór. Dotychczas wiadomo, że 20-latek wyszedł z domu 8 sierpnia ok. godz. 21:30. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu.

Wiadomo, że Filip Siuzdak zostawił w domu telefon komórkowy i portfel. W dniu, w którym zaginął, miał na sobie krótkie spodenki dresowe i szarą koszulkę z długim rękawem, rozpinaną pod szyją. Miał na sobie także czarne buty marki New Balance. Filip ma 180 cm wzrostu. 

Jeżeli ktoś wie, gdzie przebywa Filip Siuzdak, proszony jest o kontakt z jego rodzicami: 600 348 917 (Luiza Wysocka), 504 844 642 (Jan Siuzdak). Można też dzwonić na numer alarmowy policji – 997 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Zdjęcie: Materiały prywatne

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Jeżeli miał przy sobie telefon to każdy operator jest w stanie po numerze imei telefonu i stacjach bazowych bts określić z dokładnością do ulicy gdzie znajsuje się właściciel. Ba, nawet gdy mu bateria siadła może podać historię jak poruszał się od wyjścia z domu aż do dnia padnięcia telefonu. Więc gdzie tu jakikolwiek problem? No chyba że sam miał chęć znikńąć i wrzucił swój tel do np pociągu jadącego do Kielc a sam w Rz?

Comments are closed.