Zdjęcie: Materiały prywatne

Julia Kamuda z Rzeszowa walczy o koronę Miss Małopolski 2020. Gala finałowa odbędzie się 2 października w Krakowie. Swoją „naj” wybiorą też internauci. Możecie już głosować. 

20-letnia Julia Kamuda jest reprezentantką regionu rzeszowskiego w finale Miss Małopolski 2020, do którego dostało się 20 młodych kobiet. Gala finałowa odbędzie się 2 października w krakowskim hotelu Swing. Początek o godz. 19:00. 

Gośćmi specjalnymi będą Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska – Miss Polski Nastolatek 2019. Galę najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w Małopolsce poprowadzi Kamila Świerc – Miss Polski 2017.

O tytuł najpiękniejszej będzie walczyła także wspomniana Julia Kamuda. 20-latka z Rzeszowa aktualnie jest trenerem personalnym, pomaga kobietom w pokonywaniu ich słabości.

– Wzięłam udział w wyborach miss, ponieważ chcę spróbować swoich sił w roli miss i chcę rozpocząć kolejna super przygodę w moim życiu. Inspirują mnie ludzie, którzy osiągnęli swój cel w życiu, a także spokój – mówi Julia Kamuda. Chce być niezależna, mocna i twarda.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na co dzień Julia, oprócz pracy, mocno kibicuje swojemu chłopakowi Karolowi Twardowskiemu i jego drużynie Resovii Rzeszów, sport w jej życiu jest obecny cały czas. Przez dwa lata chodziła do szkoły mistrzostwa sportowego w Bydgoszczy, gdzie grała w siatkówkę, w Rzeszowie skończyła VIII Liceum Ogólnokształcące. 

– Mam nadzieję, że uda mi się otrzymać tytuł, a także dziką kartę na Miss Polski – liczy po cichu Julia Kamuda. 

Wyboru Miss Małopolski 2020 dokona jury. Swoją miss wybiorą także internauci w głosowaniu SMS. Na poniższym zdjęciu znajdziecie szczegóły głosowania. 

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prywatne
Zdjęcie: Materiały prywatne

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama