Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama
Rzeszowscy kryminalni poszukują 21-letniej Dominiki Grzebyk z Rzeszowa. Młoda kobieta we wtorek rano wyszła z domu i dotychczas nie wróciła.

 
Jak nas poinformował Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Dominika Grzebyk wyszła z domu we wtorek 3 lipca ok. godz. 9:00. – Do tej pory nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną – przekazuje nam Tomasz Drzał.
 
Dominika Grzebyk ma około 156 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy niebieskie, włosy czarne do łopatek, boki głowy wygolone, twarz owalną, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne.
 
– Zaginiona posiada liczne tatuaże. To jej cecha charakterystyczna – dodaje Tomasz Drzał. 
 
Dominika Grzebyk ubrana była w czarno-białe getry, szarą bluzę wkładaną przez głowę oraz czarne buty sportowe adidas. 21-latka jest poszukiwana przez Wydział Kryminalny KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13.
 
Każdy, kto wie, gdzie przebywa Dominika Grzebyk lub ma informacje, mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszony jest o osobisty kontakt z policjantami lub telefoniczny: (17) 858 33 10, (17) 858 32 24 lub tel. alarmowy – 997.
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.