5 g marihuany, ponad 30 g amfetaminy, 48 tabletek ecstasy, susz grzybów halucynogennych znaleźli w mieszkaniu 23-latka policjanci z wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy.

Policjanci w rozmowach z mieszkańcami jednego z bloków przy ul. Kolejowej w Krośnie, uzyskali informacje, że od jakiegoś czasu na klatce schodowej obserwują coraz częściej młode, nieznane im osoby.

Funkcjonariusze przypuszczali, że takie wizyty mogą być związane z handlem narkotykami. Podejrzeniem został objęty 23-letni lokator bloku. Policjanci przeszukali jego mieszkanie. Wykorzystany został do tego pies służbowy Straży Granicznej z Sanoka, wyszkolony do wyszukiwania narkotyków.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W mieszkaniu 23-latka ujawniono 5 g marihuany, ponad 30 g amfetaminy oraz 48 tabletek ecstasy. Dodatkowo zabezpieczono susz grzybów halucynogennych. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i został zatrzymany.

Policjanci ustalają osoby, które u 23-latka mogły zaopatrywać się w narkotyki. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama