Jarosławscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę za posiadanie marihuany. Grozi mu do trzech lat więzienia.

23-latek został zatrzymany wczoraj podczas kontroli drogowej osobowej hondy. Autem podróżowało trzech mieszkańców powiatu jarosławskiego. Policja twierdzi, że jeden z pasażerów w trakcie kontroli nerwowo próbował ukryć coś pod fotelem. Funkcjonariusze postanowili przeszukać samochód. Znaleźli w nim susz roślinny. Badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Policjanci znaleźli w aucie także woreczek, w którym było 10 zielonych tabletek. Zostały one zabezpieczone. Tabletki będą zbadane i wtedy się okaże, czy ich posiadanie jest zabronione. Wszyscy trzej mężczyźni podróżujący hondą zostali do komendy i przesłuchani. Kierowca oraz jeden z pasażerów po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni.

Policjanci zatrzymali 23-latka, który noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj w samochodzie funkcjonariusze ujawnili jeden woreczek z zawartością marihuany. Mieszkaniec gminy Roźwienica usłyszał zarzut nielegalnego posiadania narkotyków.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Niewykluczone, że po otrzymaniu wyników badań 10 tabletek, mężczyźnie ponownie zostanie przedstawiony zarzut. Grozi mu kara do lat 3 pozbawienia wolności.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama