Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju

Policja poszukuje 23-letniego Przemysława Bielaka z Dąbrowicy w gminie Biłgoraj. Ostatni raz mężczyzna był widziany w Rzeszowie.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, Przemysław Bielak w środę 11 października przyleciał samolotem z Anglii na podrzeszowskie lotnisko w Jasionce. Ostatni raz mężczyzna kontaktował się z rodziną telefonicznie około godz. 17.00. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do rodzinnego domu.

Mężczyzna prawdopodobnie był widziany na terenie Rzeszowa w okolicach Politechniki Rzeszowskiej. Przemysława Bielaka widziało kilku znajomych. Rodzinie 23-latka udało się dotrzeć do taksówkarza, który wiózł w Rzeszowie mężczyznę. Przemysław Bielak powiedział znajomym, że do Polski przyleciał na leczenie.

Niestety, słuch o 23-latku zaginął. Rodzina postanowiła powiadomić policję o zaginięciu Przemysława Bielaka. Ma on ok. 185 cm wzrostu, waży ok. 70, ma szczupłą sylwetkę, oczy niebieskie, czarne, krótkie włosy falowane, szczupłą twarz, uszy małe przylegające, nos prosty średni, uzębienie pełne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policja nie posiada informacji, jak może być ubrany Przemysław Bielak. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 23-latka, proszone są o kontakt z KPP w Biłgoraju, nr tel. 84 686 82 10 lub alarmowy 997/112. Można się również kontaktować z najbliższą jednostką policji.

Zdjęcie: Archiwum rodzinne
Zdjęcie: Archiwum rodzinne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama