Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 23-letniego Sebastiana Rajzera. Mieszkaniec Rzeszowa zaginął 26 kwietnia br. i od tamtej pory słuch o nim zaginął.

Jak poinformowała w czwartek Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Sebastian Rajzer w dniu zaginięcia nikomu z rodziny nie powiedział, gdzie wychodzi. Od tego czasu rodzina nie ma z nim kontaktu. Sebastian Rajzer jest poszukiwany przy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego rzeszowskiej KMP.

23-latek ma ok. 165 cm wzrostu, waży 65 kg, ma szczupłą budowę ciała, jasne blond włosy, ścięte na tzw. „jeża”, oczy niebieskie, owalną twarz, uszy delikatnie odstające, prosty nos, pełne uzębienie.

Sebastiana Rajzer był ubrany w ciemne spodnie dżinsowe, granatową kurtkę z białymi chińskimi znakami na plecach, szaro-neonowe (jaskrawa zieleń) buty sportowe marki Adidas. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Każdy, kto ma informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu 23-latka, proszony jest o kontakt z KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub tel. (17) 858 32 24 albo (17) 858 33 10 lub pod tel. alarmowy policji – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama