Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli
Reklama

Uszkodził bramę, potem siekierą niszczył witryny sklepu, a na samym końcu staranował bramę wjazdową komendy policji w Stalowej Woli. Funkcjonariusze zatrzymali 24-letniego mężczyznę. 

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło dzisiaj (27 lipca) przed godz. 10:00. Stalowowolscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że młody mężczyzna wjechał ciągnikiem rolniczym do supermarketu Tesco przy ul. Przemysłowej.
 
– Zniszczył drzwi wejściowe, a następnie uszkodził bankomat i siekierą rozbił witrynę jednego z mieszczących się tam sklepów – relacjonuje Andrzej Walczyna, rzecznik stalowowolskiej policji. 
 
Niedługo później mężczyzna odjechał traktorem, na ulicy Popiełuszki zjechał w drogę prowadzącą do stalowowolskiej komendy i staranował bramę wjazdową. Tam został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.
 
– Był trzeźwy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Mężczyzna, z uwagi na stan psychiczny, trafił do szpitala. Trwają oględziny, policjanci zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności zdarzenia – dodaje Andrzej Walczyna.
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Wk…ł się bo w niedzielę było zamkniete i nic nie kupił, ani nie otrzymał pieniędzy z bankomatu. A potem pojechał zdemolować komendę policji, korzystając z tego, że policjanci wyjechali na delegację do Warszawy.

Comments are closed.