Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Nisku
Reklama

9 woreczków ze sproszkowaną substancją i trzy buteleczki z nieznanego pochodzenia cieczą, znaleźli policjanci przy 24-latku, który wybierał się w podróż do Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło we wtorek. Wcześniej policjanci z Niska dowiedzieli się, że 24-letni mieszkaniec Krzaków z powiatu stalowowolskiego zamierza przewieźć do Rzeszowa narkotyki. Funkcjonariusze obserwowali przystanek, na którym młody mężczyzna miał wsiadać do busa.

– Po godz. 14:00 zjawił się na nim mężczyzna odpowiadający rysopisowi. Policjanci zatrzymali go przed wejściem do autobusu. 24-latek został przeszukany. W jego torbie podróżnej policjanci znaleźli 9 woreczków ze sproszkowaną substancją i trzy buteleczki z nieznanego pochodzenia cieczą – relacjonuje Anna Kowalik, rzecznik niżańskiej policji.

Mieszkaniec Krzaków został zatrzymany. W komendzie policjanci przebadali wstępnie zawartość woreczków. Tester wykazał obecność substancji zakazanej. W sumie zabezpieczono blisko 6 gramów sproszkowanej substancji. Zawartość cieczy w buteleczkach zostanie poddana szczegółowej analizie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: