Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 24-letniego Kacpra Rzucidło. Młody mężczyzna wyszedł z domu 14 czerwca i do tej pory nie wrócił.

Kacper Rzucidło jest poszukiwany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji I na Nowym Mieście. Z ustaleń policji wynika, że 24-latek wyszedł z domu w południe w czwartek 14 czerwca. 

– Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna nie powiedział nikomu z domowników, gdzie wychodzi – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Kacper Rzucidło ma 180 cm wzrostu, waży 70 kg, ma szczupłą budowę ciała, twarz okrągłą, włosy ciemne, krótko ścięte po bokach, oczy piwne, uszy średnie przylegające i nos średni. Wiadomo jeszcze, że 24-latek w dniu zaginięcia na sobie miał niebieskie buty sportowe. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Kacpra Rzucidło lub wiedzą, gdzie mężczyzna przebywa, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34, telefon: 17 858 38 10 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama