Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

W narożnej szafie schował się 25-letni mężczyzna, poszukiwany listem gończym przez rzeszowskich policjantów. Mężczyzna wrócił do zakładu karnego.

25-latka poszukiwali od 2014 r. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Za mężczyzną, który był skazany na trzy lata więzienia za usiłowanie rozboju na jednej z tarnobrzeskich stacji paliw w 2011 r., list gończy wydał Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu.

25-latek nożem zaatakował ekspedientów i próbował zabrać pieniądze z kasy stacji paliw. Pracownicy skutecznie obronili się przed napastnikiem. Po odbyciu 2,5 roku kary pozbawienia wolności mężczyzna został warunkowo zwolniony.

Jak informuje KWP, po wyjściu na wolność 25-latek nie stosował się do warunków zwolnienia, dlatego w październiku 2014 r. sąd wydał za nim list gończy i skierował do odbycia pozostałej części kary.

Rzeszowscy kryminalni ustalali, gdzie mężczyzna się ukrywa.  Z ich informacji wynikało, że może on przebywać na terenie Tarnobrzega. Tydzień temu policjanci weszli do mieszkania na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Zastali w nim kobietę, która próbowała wmówić kryminalnym, że 25-latka nie ma w mieszkaniu.

Policjanci nie dali się nabrać. Przeszukali mieszkanie, w którym znaleźli mężczyznę. Ukrył się on w małej narożnej szafie. 25-latka przewieziono do zakładu karnego, w którym odsiedzi dalszą część kary pozbawienia wolności.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: