Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 25-letniemu kierowcy forda. Mężczyzna był tak pijany, że na alkomacie zabrakło skali. 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godz. 18:00 w Wólce Niedźwiedzkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował fordem, jechał w kierunku Rzeszowa.

– Zjechał na przeciwny pas ruchu, zmuszając jadącego z naprzeciwka kierowcę audi do skrętu w lewo celem uniknięcia zderzenia. Mimo manewru, podczas wymijania samochody otarły się. 25-latek nie zatrzymał się i jadąc nadal lewym pasem, zderzył się czołowo z peugeotem – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okazało się, że kierowca forda był kompletnie pijany. Na policyjnym alkomacie… zabrakło skali. Badanie powtórzone na urządzeniu stacjonarnym pokazało w organizmie mężczyzny ponad 4,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Mężczyzna odpowie za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowane kolizje – zapowiada nadkom. Adam Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama