Reklama

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków poszukiwało dziś rano zaginionego 25-latka. Mężczyzna zaginął po wyjściu z dyskoteki w Krzeczowicach w powiecie przeworskim.

Dziś nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 25-letniego mężczyzny. Z informacji wynikało, że mieszkaniec powiatu lubaczowskiego bawił się na dyskotece w Krzeczowicach. Przed godz. 4 ubrany jedynie w podkoszulek wyszedł z dyskoteki i zaginął.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W akcji poszukiwawczej brało udział 35 funkcjonariuszy, kilkunastu strażaków i policyjny pies tropiący.

W trakcie poszukiwań, po godz. 8 rano policjanci odebrali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej dotarł do jednego z domów w Łapajówce. Funkcjonariusze z Kańczugi pojechali na miejsce i odnaleźli 25-latka.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyzna błąkał się po okolicy i dotarł do zabudowań w Łapajówce, kilka kilometrów od miejsca, z którego wyszedł. Została mu udzielona pomoc medyczna, jednak nie wymagał hospitalizacji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 25-latka. Miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Został przekazany pod opiekę swojej partnerce.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama