Fot. Joanna Bród / Rzeszów News. Na zdjęciu Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider zespołu Strachy na Lachy

KSU, Beata i Bajm, Strachy na Lachy, Kult – to jedne z kilku gwiazd, które zobaczymy podczas 25. Rzeszowskich Juwenaliów. Impreza w tym roku będzie płatna.

25. Rzeszowskie Juwenalia, których organizatorami są Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Zarządzania i Informatyki oraz WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, pierwszy raz w historii będą płatne. Chodzi o trzydniową część koncertową, która odbędzie się tradycyjnie na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej w dniach 10-12 maja.

Karnety będą musieli wykupić wszyscy ci, którzy zakończyli już naukę. Za darmo po okazaniu legitymacji wejdą tylko studenci i uczniowie. Pozostali uczestnicy Juwenaliów będą musieli kupić karnety.

Te, które będą obowiązywać na trzy dni w przedsprzedaży (ruszy 17 kwietnia), będzie można kupić Lord Jacku, Pewex Pub, Piwa Świata, Anomalia Pub, Selectshop i w Samorządzie Studentów Politechniki (DS Promień, pok.  23, ul. Akademicka 1) w cenie 20 zł (I pula), 25 zł (II pula).

W dniu imprezy bilety będzie można kupić przed wejściem w cenie: 15 zł –  jednodniowy, 35 – karnet trzydniowy. Skąd pomysł na to, aby impreza była płatna?

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Rozwijamy się z roku na rok. Sięgamy po artystów z wyższej póki, zwiększamy obszar imprezy, mamy nowe wydarzenia, a dotacje są coraz mniejsze. Juwenalia to typowa impreza studencka. Uczniowie to przyszli studenci, dlatego te osoby nie płacą. Kwoty karnetów są bardzo przystępne. Mamy nadzieję, że pozostałe osoby również z nami będą się bawić – wyjaśnia Mateusz Wośko, przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Na scenie juwenaliowej zobaczymy następujących artystów: Beata i zespół Bajm, Kult, Sławomir, Enej, KSU, Koniec Świata, Luxtorpeda, Kali, Kękę, Strachy na Lachy, Lola Band, Kabaret Czwarta Fala, Pewex, Chwytak i DJ  Wiktor, Mariola i Ramzes, Piękni i Młodzi, Marcus P, Mig, Playboys, DJ Silver. 

Szczegółowy program 25. Rzeszowskich Juwenaliów możecie sprawdzić TUTAJ

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama