Reklama

Policja poszukuje zaginionej 26-letniej Małgorzaty Czerak, mieszkanki powiatu łańcuckiego. Kobieta 29 września wyszła z domu i do dziś nie wróciła. Może przebywać na terenie Rzeszowa.

Z relacji rodziny wynika, że Małgorzata Czerak 29 września około godz. 9:00 wyszła z domu i pojechała pociągiem do Rzeszowa. Na miejsce dojechała o godz. 10:16. Planowała iść na uczelnię – Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Według ustaleń w dalszym ciągu przebywa w Rzeszowie.

Rysopis zaginionej: wzrost 180 cm, waga 68 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, długie, proste, oczy niebieskie. Kobieta była ubrana w jasną beżową kurtkę jesienną, szary sweter zapinany na guziki, białą bluzkę z kolorowymi wzorami, niebieskie dżinsy, buty prawdopodobnie trampki z białymi czubkami, może posiadać ciemną torebkę na ramię.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Małgorzaty Czerak, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łańcucie, telefon: (17) 24 90 310 lub 997.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: