Fot. Rafał Nowak / Rzeszów News. Na zdjęciu Happysad

Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Piękni i Młodzi, Nocny Kochanek, Baciary – to pierwsze gwiazdy 26. Rzeszowskich Juwenaliów, organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską.

W tym roku Wielki Finałowy Koncertowy 26. Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się w dniach 9-11 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Na scenie podczas imprezy zagrają: Krzysztof Cugowski (były lider nieistniejącej już Budki Suflera), Lady Pank, Happysad, Piękni i Młodzi, Nocny Kochanek, a także Baciary.

To jednak nie wszystkie gwiazdy, które wystąpią podczas koncertowego finału. – Kolejne będziemy zdradzać stopniowo, by zainteresowanie Rzeszowskimi Juwenaliami narastało – mówi Michał Klimczyk, przewodniczący Samorządu Studenckiego PRz i koordynator Rzeszowskich Juwenaliów.

W tym roku Politechnika Rzeszowska sama organizuje juwenalia. WSPiA oraz Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania włączyły się w organizację tegorocznych KultURaliów, organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podobnie jak w ubiegłym roku, wstęp na koncerty Rzeszowskich Juwenaliów będzie płatny. Za darmo koncerty zobaczą studenci oraz uczniowie. Reszta będzie musiała zapłacić. Za trzydniowy karnet kupiony w dniach 1-15 kwietnia trzeba będzie zapłacić 40 zł, za kupiony w dniach 16-30 kwietnia – 50 zł. Bilet jednodniowy będzie kosztował 25 zł. 

O tym, co jeszcze, oprócz koncertów, będzie się działo podczas 26. Rzeszowskich Juwenaliów możecie przeczytać TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama