Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Maryla Rodowicz, Kult, Zalewski, Bajm, O.S.T.R. i Łydka Grubasa – to artyści tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. Bilety w sprzedaży od 1 kwietnia.

Rzeszowskie Juwenalia w tym roku odbędą się już po raz 28. Studenckie święto Politechniki Rzeszowskiej rozpocznie się już w kwietniu i potrwa do 14 maja.

W programie gra terenowa, konkurs Kill Me With the Music, konferencja naukowa, turniej sportowy, szkolenia i plener malarski… Najważniejszą częścią juwenaliów będą koncerty. Te na terenie miasteczka akademickiego PRz zaplanowano w dniach 12-13 maja.

Juwenalia rozpoczną się korowodem i symbolicznym przekazaniem na rzeszowskim Rynku klucza do bram miasta. W tym roku zagrają: GIBBS, Zalewski, Bajm, Łydka Grubasa, Maryla Rodowicz, Kabe i Miszel, Gromee, DJ Juicy M, O.S.T.R, Kult i Malik Montana.

Oprócz sceny głównej, będzie też scena klubowa. 12 maja zagrają: Juicy M, Adam de Grat, Cream, Carry, matt Cold, Headster, Stykky, a 13 maja: Gromee, Emdi, DJ Alex, SandPokers, Bart Qukx, DJ Adi i Ramzes.

Także w tym roku juwenalia będą płatne. Bilety w przedsprzedaży będą od 30 marca, do kupienia na stronie www.ebilet.pl oraz w punkcie „Indeks” przy al. Powstańców Warszawy 12, budynek V.

Pierwsze bilety będą dostępne w terminie 1-9 kwietnia. Bilet ulgowy, jednorazowy na 12 lub 13 maja będzie można kupić w cenie – 20 zł, karnet ulgowy – 40 zł. Natomiast bilety jednorazowy normalny na 12 lub 13 maja będą kosztować 40 zł, a karnety – 80 zł.

Druga tura sprzedaży będzie trwała od 10 do 16 kwietnia. W tym czasie ceny biletów jednorazowych ulgowych wyniosą 25 zł, a karnet ulgowy 45 zł. Za bilet jednorazowy normalny zapłacimy 45 zł, a za karnet 90 zł.

Trzecia tura sprzedaży ruszy 17 kwietnia. Bilet jednorazowy ulgowy – 30 zł, karnet – 50 zł, jednorazowy normalny – 50 zł, karnet – 99 zł. Pula biletów w czwartej turze będzie dostępna od 1 maja. Za ulgowe, jednorazowe bilety zapłacicie 30 zł, a za normalne 50 zł.

Bilety ulgowe mogą kupować osoby z ważną legitymacją studencką. 

(saba)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama