Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Szukasz oryginalnych prezentów? To miejsce jest dla Ciebie – twierdzą organizatorzy Marketu Świątecznego Art – 3 grudnia w Rzeszowie. 

Market Świąteczny Art organizuje grupa artystyczna TVAR (Targi Vintage Art Rzeszów), znana z wyprzedaży ubrań z tzw. drugiej ręki. 

W sobotę (3 grudnia) w kamienicy przy placu Śreniawitów 7 w Rzeszowie, od godz. 11:00 do 18:00, kilkunastu wystawców będzie wystawiało m.in. unikatową ceramikę, ciekawą sztukę, kolekcję krawatów, biżuterię, modowe dodatki. Wszystko w świątecznym wydaniu.

„Jeśli szukasz oryginalnych prezentów – to miejsce jest dla Ciebie. Jeśli chcesz się zainspirować – to miejsce jest dla Ciebie. Jeśli chcesz poznać ciekawych artystów – to miejsce jest dla Ciebie” – tak reklamowany jest Market Świąteczny Art.

Wśród wystawców będą: Aleksandra Budziaszek (moda i akcesoria), Makatka_polka (ceramika), Agnieszka Filipek (ceramika), Marta Ożóg (kolaże), Pecka (sztuka), Paulina Dębosz (sztuka), Ela Słonina (plakaty), Magdalena Krupa (moda i kolekcja krawatów), Ela Kyc (biżuteria), Zuzove (kosmetyki naturalne) i mamiBAG. 

Wstęp na Market Świąteczny Art jest bezpłatny.

Zdjęcie: materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama