Zdjęcie: KWP Rzeszów

3 promile alkoholu w organizmie miał 59-letni kierowca daewoo, który w poniedziałek rano wypadł z drogi w podrzeszowskiej Kielanówce. Mężczyzna został zatrzymany przez świadka zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:00. Jak ustalili policjanci, 59-letni kierowca daewoo lanos jechał w kierunku Racławówki, środkiem drogi zmuszając innych kierowców do zjeżdżania na chodnik. 

– W pewnym momencie mężczyzna zjechał do rowu, przejechał przez chodnik i zatokę autobusową, zatrzymując się przed wjazdem na posesję – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Na posesji kierowca daewoo został zatrzymany przez świadka, który o zdarzeniu powiadomił policję. Okazało się, że za kierownicą lanosa siedział mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. 59-latek był kompletnie pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i zabezpieczyli samochód. 59-latek został przekazany pod opiekę rodziny. – Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości – zapowiada Adam Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama