Zdjęcie: Materiały prywatne

Poruszenie w mediach społecznościowych. Pochodzący z podrzeszowskiego Głogowa Małopolskiego 31-letni Michał Stopa zaginął na terenie Holandii. 

Jak wynika z informacji rozpowszechnianych m.in. na Facebooku, Michał Stopa ostatnio mieszkał w hotelu pracowniczym w mieście Arnhem, we wschodniej Holandii. Ostatni raz był widziany przez swoich kolegów 22 stycznia br. ok. godz. 4:00 rano. Miał się udać w trasę w kierunku niemieckiej autostrady.

Z rozmowy telefonicznej wynikało, że o godz. 15:00 Michał Stopa nadal jechał służbowym samochodem marki Dacia koloru czarnego, niemiecką autostradą. Najprawdopodobniej zabłądził i nie wiadomo, w jakim kierunku się udał. Tutaj ślad się urywa. Telefon Michała Stopy jest wyłączony.

31-latek ma 180 cm wzrostu, waży 80 kg, ma szczupłą sylwetkę, jest ogolony na łyso. O zaginięciu Michała Stopy została poinformowana holenderska policja. Osoby, które wiedzą, gdzie przebywa młody mężczyzna, proszony jest o kontakt z europejskim numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Można też dzwonić na numer: 794 418 494.

Zdjęcie: Materiały prywatne
Zdjęcie: Materiały prywatne

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama