Reklama

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Jego ciało z obrażeniami głowy odkryto w jednym z kolbuszowskich bloków.

Śmierć mężczyzny stwierdził lekarz pogotowia ratunkowego, które zostało wezwane w piątek do bloku przy ul. Obrońców Pokoju. Mężczyzna miał obrażenia głowy. Na miejsce wezwano policję.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 39-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna prawdopodobnie nocował u swojego 34-letniego znajomego, który powiadomił pogotowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieżyjący mężczyzna miał ślady pobicia.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policyjni technicy kryminalistyczni oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

34-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został zatrzymany. W chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W sobotę mężczyzna usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. W sprawie trwają dalsze czynności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: